KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14423198
nr 1442 3198
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, "Dans". Signerad, numrerad 28/100, Giclee fine art. Bildmått: 26x19 cm, yttermått inklusive ram: 30. 5x20 cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:51:24
17/1 18:13:16